Polski Katalog Stron Internetowych

Tutaj znajdziesz to czego szukałeś, a nie znalazłeś w wyszukiwarce!

Skracacz linków

http://utne.pl

Od czasu do czasu musimy posłać komuś hiperłącze do strony internetowej. Taka historia najczęściej zdarza się w życiu zawodowym. Korzystamy w takim wypadku ze skrzynki pocztowej podczas wysyłania linku. Również taka sytuacja może się zdarzyć podczas korzystania z portali społecznościowych, kiedy przesyłamy znajomym różne linki. Pół biedy, jeżeli jest to link do stronicy głównej. Wówczas jest on prosty do skopiowania i wklejenia. Kłopot zaczyna się, gdy musimy wysłać odnośnik do podstrony. W wielu przypadkach będzie on wtedy długi i nieczytelny. Można popełnić błąd przy kopiowaniu i ponownym wklejaniu. Z pomocą nadchodzi nasz skracacz linków. Wklej swój link a zdobędziesz znacznie krótszy adres. To prostsze niż myślisz.

Url: http://utne.pl
Data dodania: 2020-03-04
Słowa kluczowe:skracacz linków, skracacz
Link nie działa/spam ?
zamknij

Podlinkuj stronę:

Skracacz linków

Oceń stronę:

Ocena: 0.0 /5 (0 głosy/ów)

Powiązanie wpisy

Serwis komputerowy

Firma O.K - Oprogramowanie Komputerów. Serwis IT. Naprawa w siedzibie firmy (on-site). Stawki godzinowe lub ryczałt. Szybki dojazd. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Warszawie i okolicach. Serwis sprzętu komputerowego i oprogramowania. Kompleksowa obsługa informatyczna. Audyt bezpieczeństwa....

Data dodania: 2016-09-07   Szczegóły wpisu »

Korepetycje

Portal będący bazą osób prywatnych proponujących korepetycje w umiarkowanych cenach oraz przy utrzymaniu najwyższej klasy usług. Po zalogowaniu się, każdy użytkownik dostaje dostęp do szeregu dodatkowych opcji, usprawniających znalezienie korepetytora.

Data dodania: 2013-10-17   Szczegóły wpisu »

Yerba mate forum

Na Forum Yerba Mate informacje dla początkujących dodatkowo zaawansowanych. Konkursy, opinie, recenzje gatunków yerba mate. Wpływ yerba mate dla zdrowia człowieka.

Data dodania: 2013-05-26   Szczegóły wpisu »

Blogowanie fotografa fotki i zdjęcia

Czym się różni żona fotografa od muchy? Mucha jest upierdliwa tylko latem. W laboratorium fotograficznym, podczas przerwy śniadaniowej, jeden pracownik mówi do drugiego: - Słuchaj, zgadnij jak się nazywa zupa ugotowana z wielu kur? - Nie wiem... - Rosół z kur wielu!

Data dodania: 2014-04-10   Szczegóły wpisu »